Poslední výkop 23. 6. 2018

Publikováno: 24.6.2018 Autor: M. Romančák

V sobotu 23. června 2018 se konal „Poslední výkop“ hráčů přípravky a jejich rodičů oddílu kopané TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší.

U restaurace Hampejz pak nastalo to pravé ořechové, na co se všichni kluci, a potají i maminy, těšili. Šéfkuchaři (Luboš a Michal) pro nás připravili dobrou pochoutku a občerstvení. Trenéři pak s rodiči společně zhodnotili sezónu 2017/18 v OP Trutnov, kde jsme skončili na velmi pěkném umístění všech družstev.

Naše čísla ze soutěže družstev mládeže :

MINI přípravka - odehráli jsme na jaře 14 utkání, z toho 10 x zvítězili, 2 x remizovali a pouze 2 x prohráli, nastříleli jsme 120 branek a dostali jich 58. Nejlepším naším střelcem by Tobiáš ŠEVERA, který dal 48 branek. Do nové sezóny 2018/19 naši kluci a dívky nastoupí do OP OFS Trutnov.

Mladší přípravka -  sehrála 43 utkání a to 31 x vyhráli, 5 x remízovali a 7 x prohráli. Konečné umístění v tabulce je  2. místo.Nejlepším střelce družstva se stal Matěj HOFFMAN se 65 brankami.

Starší přípravka – sehrála v soutěži OP  Trutnov 47 utkání, 33 x vyhrála a 5 x remíza, 10 x prohráli. Střelcem branek se s počtem 64 stal Štěpán MENŠÍK.

Další programem našeho posledního výkopu bylo utkání dětí proti rodičům (hrálo se 2 x 30 min.). To, že hra byla z obou stran po celé utkání hrána s vypětím všech sil, je samozřejmostí. Došlo i na několik slz, kdy matky zasáhly končetiny svých synů. Vše se však odehrálo v duchu fair play bez karet za hrubé fauly. V tomto krásném a bojovném zápase zvítězili rodiče 11 : 11. Po utkání následovaly pokutové kopy a v nich kluci a děvčata porazili rodiče 25: 22. Blahopřání vítězům, čest poraženým.

Dále pak program pokračoval hudbou, tancem a zpěvem. Po odpočinku následovali technické soutěže a střelba na malou branku. V těchto disciplinách na plné čáře zvítězili kluci a rodičům oplatili porážku z fotbalu. Do soutěží se zapojili všichni účastníci posledního výkopu. Následovala opět hudba s tancem, kde už excelovaly maminy, poté nutné posílení další várkou grilovaných kuřátek a opět tanec na plné pecky. V pozdních odpoledních hodinách program skončil s přáním, že si to zase někdy zopakujeme.

Velké poděkování patří i naším sponzorům, kteří nám pomáhají a my si moc jejich pomoci vážíme.....děkujeme

Milan Romančák

 

SUPROVÁ AKCE ..........Poslední výkop družstev přípravky a mladší žáci TJ Baník Rtyně v sobotu 23.06.2018.
více foto v galerii nebo na stránkách https://www.zonerama.com/JAACANON/411465

« zpět