Coerver ve Rtyni - start 18.5.2018, od 17.00

Publikováno: 17.5.2018 Autor: M. Romančák

Na schůzce 14. 5. 2018 se nám povedla domluvit spoluprácw s profesionálním trenérem Coerver coachingu, panem Jaroslavem Polákem.

Jarda vedl mezi jinými náchodské ligové přípravky, aktuálně se věnuje právě této tréninkové metodě v našem regionu, aktivně spolupracuje s FC Hradec Králové, FK Mladá Boleslav a SK Slavia Praha. Jsem přesvědčený, že tato významná investice do toho nejcenější, co máme - našich dětí - je krok správným směrem. Pro nás ostatní  klubu bude možnost sledovat tyto tréninkové jednotky velkým vzorem pro další práci a samozřejmě počítáme i se vzděláváním a proškolením našich trenérů právě v Coerveru.

Naším cílem je postupně zavést Coerver do všech našich kategoriích, tak abych se prvky objevovaly na každé tréninkové jednotce. Věřím, že vás přesvědčí už první trénink, který bude tento pátek 18.5.2018, 17-18.30. Poté každý pátek do konce jarní části. Prosím všechny rodiče o maximální podporu. Aktuálně řešíme i zapojení hráčů startujících v kategorii mladších žáků, kteří trénují v Úpici v rámci souklubí.

Níže zasílám něco málo o Coerveru:
http://www.coerver.cz/coerver-coaching.html
 

« zpět