POSLEDNÍ VÝKOP podzim 2017

Publikováno: 6.11.2017 Autor: M. Romančák

Vedení a trenéři oddílu kopané – přípravka TJ Baník Rtyně jako každý rok tak i letos připravili na ukončení roku 2017 – podzim „ POSLEDNÍ VÝKOP „  pro jejich hráče, družstva přípravky společně s rodiči. Celá akce se konala v sobotu  4.11.2017 od 16 hod. na BOWLINGU ve Rtyni. Pozváni bylo i několik sponzorů, vedení kopané TJ Baník a zástupce z města Rtyně.

Na zahájení celé akce hlavní trenér mládeže TJ Baník Rtyně Milan Romančák po krátkém uvítání dětí a rodičů uvítal i dva hosty zástupce města Rtyně v Podkrkonoší pana místostarostu ing. Jiřího HANUŠE a radní pan Bc. Stanislava ŘEZNÍČEKA,DiS.

Podzim 2017 naše družstva zahájila třídenním zájezdem do POLSKA, kde mimo mezistátní utkání jsme navštívili město WROCLAW ( prohlídka ZOO – výlet lodí po Odře – mrakodrap SKY TOVER). V září byla zahájena podzimní sezona soutěže OP OFS Trutnov, kde startovala dvě družstva mladší a starší přípravky. V průběhu září jsme trenéři pořádali „ Nábor nových hráčů „  z řad dětí z MŠ (tři oddělení) a dětí ze ZŠ - ZUŠ ve Rtyni a to 1. až 5. třídy. Celkový počet dětí, kteří si přišli zasportovat a pohrát s míčem 156. V říjnu jsme byli pozváni na oslavy našeho sponzora fir. BOLTJES GROUP do Havlovic, kde se konaly oslavy k výročí společnosti a oslavy narozenin ředitele z Holanska. Naše konečné umístění v tabulce soutěže je obou družstev v lepším středu tabulky.

Naši hosté pak předali ocenění nejlepším hráčům – za mladší přípravku Lada VÝROSTKOVÁ a starší přípravku Adámek JIROUŠEK. Stejně tak  i pro dva nej. trenéry za svoji práci u mládeže Josef GARČEK a Petr VÝROSTKO převzali z rukou hostů dárky od pana starosty našeho města.

Překvapením pro všechny bylo i krátké kulturní vystoupení našich hráčů, kdy nám na své nástroje zahrály Martinka ŠLECHTOVÁ – housle a Lada VÝROSTKOVÁ  - flétna. Všichni jsme jim velkým potleskem poděkovali za jejich vystoupení.

V roce 2017 se nám podařilo zajistit na 50 sponzorů, kteří nám pomohli jak finančně ( 120 tisíc Kč) tak i za několik desítek tisíc Kč v podobě věcných darů. Zde se patří všem moc poděkovat že pomáhají dětem.

Byly podány informace o zimní přípravě a turnajích, jak dál na podzim – zimu a jaro 2018 budou přípravky  např. tréninky v tělocvičně a hale, jak účast na halových turnajích, o jarních prázdninách se připravuje soustředění v Havlovicích, zahájení jarní soutěže OFS Trutnov. Pro jaro jsme přihlásili do soutěže i MINi přípravku hraje 3 + 0.

Na závěr bylo společné foto v nových soupravách, které jsou díky sponzorům. Na podzim jsme i zakoupili sportovní vybavení na tréninky, termotrika, dvě sady dresu.

Děti i rodiče si pak zahráli bowling – stolní fotbálek a k poslechu nám zahrál Vojta DOSTÁL na kytaru. Každá maminka dostala od trenéru kytičku a všechny děti sladkosti od trenéru a sponzorů.

Veškeré podklady z podzimu 2017 a přípravy 2018 si všichni mohli prohlédnou, včetně i fotografii a foto knížek z našich akcí.

 

Na závěr bych řekl, že z pohledu trenerů byla s podzimní částí spokojena tak i s posledním výkopem a věříme, že si to užily i děti pro které tato akce byla konaná.

« zpět