Novinky

Fotbalová přípravka TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší

Hlavní trenér - Milan ROMANČÁK

Trenéři  - Josef GARČEK, Petr VÝROSTKO, Bedřich BAREŠ

Starší žáci

Petr Kratochvíl
Petr Kratochvíl
Jaroslav Trávnička
Jaroslav Trávnička

Mladší žáci

Jakub Baudyš
Jakub Baudyš
Petr Klusáček
Petr Klusáček
Filip Němeček
Filip Němeček
Vojtěch Čížek
Vojtěch Čížek
Marie Rážová
Marie Rážová
Denis Verner
Denis Verner
Adélka Koudelová
Adélka Koudelová
Michal Svoboda
Michal Svoboda
Leontýna Rážová
Leontýna Rážová
Štěpán Menšík
Štěpán Menšík
Tomáš Ficek
Tomáš Ficek
Antonín Kratochvíl
Antonín Kratochvíl
Jessica Smrcová
Jessica Smrcová

Nejbližší zápasy

4.11.2018 11:00 Broumov MZ U13 TJ Lánov 4 : 0 TJ Baník Rtyně / TJ Červený Kostelec
4.11.2018 10:00 Broumov MZ U13 TJ Slovan Broumov 3 : 2 TJ Baník Rtyně / TJ Červený Kostelec
27.10.2018 12:00 Rtyně MZ U13 TJ Baník Rtyně / TJ Červený Kostelec 0 : 0 TJ Baník Žacléř
27.10.2018 10:00 Rtyně MZ U13 TJ Baník Rtyně / TJ Červený Kostelec 4 : 0 TJ Dvůr Králové n./L.
21.10.2018 10:00 Hostinné MZ U13 FK Jaroměř 1 : 0 TJ Baník Rtyně / TJ Červený Kostelec
21.10.2018 09:00 Hostinné MZ U13 TJ Tatran Hostinné 0 : 4 TJ Baník Rtyně / TJ Červený Kostelec
13.10.2018 12:00 Rtyně MZ U13 TJ Baník Rtyně / TJ Červený Kostelec 1 : 2 TJ Lánov
13.10.2018 10:00 Rtyně MZ U13 TJ Baník Rtyně / TJ Červený Kostelec 3 : 2 TJ Slovan Broumov

Starší přípravka

Matěj Hofman
Matěj Hofman
Lukáš Garček
Lukáš Garček
Adam Jiroušek
Adam Jiroušek
Josef Novák
Josef Novák
Jessica Smrcová
Jessica Smrcová
Marek Verner
Marek Verner
Lada Výrostková
Lada Výrostková
Leona Uhlířová
Leona Uhlířová
Tibor Uhlíř
Tibor Uhlíř
Leontýna Rážová
Leontýna Rážová
Adélka Vaňková
Adélka Vaňková

Nejbližší zápasy

3.11.2018 11:00 Rtyně SP U11 TJ Baník Rtyně / Č. Kostelec B : FC Vrchlabí
3.11.2018 09:00 Rtyně SP U11 TJ Baník Rtyně / Č. Kostelec B : TJ Baník Žacléř / Ml. Buky
28.10.2018 13:00 Trutnov SP U11 TJ Baník Rtyně / Č. Kostelec B : TJ Slovan Broumov
28.10.2018 12:00 Trutnov SP U11 MFK Trutnov II. (UT) : TJ Baník Rtyně / Č. Kostelec B
28.10.2018 09:00 Rtyně SP U11 TJ Baník Rtyně / Č. Kostelec B 5 : 5 FK Poříčí u Trutnova
21.10.2018 10:00 Poříčí u Trutnova SP U11 FK Poříčí u Trutnova 1 : 4 TJ Baník Rtyně / Č. Kostelec B
21.10.2018 09:00 Poříčí u Trutnova SP U11 FK Poříčí u Trutnova 2 : 7 TJ Baník Rtyně / Č. Kostelec B
20.10.2018 10:00 Vrchlabí SP U11 TJ Baník Rtyně / Č. Kostelec B : TJ Slovan Broumov

Aktuální tabulka

Mladší přípravka

Daniel Brož
Daniel Brož
Filip Hejna
Filip Hejna
Jiří Kábrt
Jiří Kábrt
Jan Prokůpek
Jan Prokůpek
Nikolas Smrc
Nikolas Smrc
Tobiáš Ševera
Tobiáš Ševera
Lada Výrostková
Lada Výrostková
Adélka Rážová
Adélka Rážová
Amálka Jiráková
Amálka Jiráková
Leona Uhlířová
Leona Uhlířová

Nejbližší zápasy

27.10.2018 11:00 Rtyně MP U09 TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší 5 : 5 TJ Dvůr Králové nad Labem B
27.10.2018 10:00 Rtyně MP U09 TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší 9 : 5 FC Mladé Buky
27.10.2018 09:00 Rtyně MP U09 TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší 9 : 0 TJ Tatran Hostinné
20.10.2018 10:00 Dvůr Králové nad Labem MP U09 TJ Dvůr Králové nad Labem A 7 : 1 TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší
20.10.2018 09:00 Dvůr Králové nad Labem MP U09 TJ Dvůr Králové nad Labem A 3 : 1 TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší
13.10.2018 11:00 Lánov MP U09 TJ Lánov 2 : 6 TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší
13.10.2018 10:00 Lánov MP U09 TJ Sokol Bílá Třemešná 1 : 10 TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší
6.10.2018 10:00 Žacléř MP U09 TJ Baník Žacléř 2 : 8 TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší

Aktuální tabulka

MINI přípravka

Filip Dostál
Filip Dostál
Ondřej Honzera
Ondřej Honzera
Matěj Hubený
Matěj Hubený
Michal Prokůpek
Michal Prokůpek
Matteo Smrc
Matteo Smrc
Adélka Rážová
Adélka Rážová
Natálie Ludvighová
Natálie Ludvighová
Jan Dvořák
Jan Dvořák

Nejbližší zápasy

1.11.2018 09:00 Rtyně MZ U13 TJ Baník Rtyně / TJ Červený Kostelec 1 : 0 TJ Baník Žacléř
18.10.2018 16:10 Rtyně MP U07 TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší : TJ Sokol Vítězná
18.10.2018 15:30 Rtyně MP U07 TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší : TJ Sokol Vítězná
11.10.2018 16:40 Úpice MP U07 SK Sparta Úpice : TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší
11.10.2018 16:00 Úpice MP U07 SK Sparta Úpice : TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší
4.10.2018 17:10 Kocbeře MP U07 TJ Jiskra Kocbeře : TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší
4.10.2018 16:30 Kocbeře MP U07 TJ Jiskra Kocbeře : TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší
27.9.2018 17:10 Rtyně MP U07 TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší 7 : 6 TJ Jiskra Kocbeře

Aktuální tabulka

Realizační tým přípravky

Bedřich Bareš
Bedřich Bareš
Josef Garček
Josef Garček
Vratislav Kábrt
Vratislav Kábrt
Petr Josef Lněnička
Petr Josef Lněnička
Michal Menšík
Michal Menšík
Milan Romančák
Milan Romančák
Petr Výrostko
Petr Výrostko